Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim Ne Zaman Kargoya Teslim Edilecek?

Satın aldığınız ürünler, saat 15:00’a kadar verilen siparişler için, yoğun kampanya dönemleri ve mücbir sebepler hariç aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza kargo takip numaranızı içeren bir e-posta gönderilecektir. Kargonuzun teslimat süresi bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olarak; siparişinizin kargoya teslim edilmesini takip eden 1 ile 4 iş günü arasında değişmektedir.

Siparişimde Hangi Kargo Seçeneklerini Kullanabilirim?

Türkiye’nin her yerine ücretli ve ücretsiz teslimatlar: Saat 15:00’e kadar verilen siparişler aynı iş günü içerisinde kargoya verilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra 1 ila 4 iş günü içerisinde size ulaştırılır.

Siparişimde Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

Siparişlerinizde gönderi tercihinize göre farklı ücretlendirmeler mevcuttur. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo hizmetimiz ücretsiz olup, 150 TL altındaki siparişleriniz için alışveriş tutarınıza tüm vergiler dahil 20 TL ücret eklenmektedir.

Siparişim Tarafımza Ne Zaman Ulaşır?

Teslimat süresi bulunduğunuz ile ve ilçeye bağlı olarak 1 ile 4 iş günü arasında değişmektedir.

İade ve Değişim ile İlgili Sorular

Satın Aldığım Ürün Kusurlu ise Nasıl Değiştirebilirim?

Tüm ViraLife Organik ürünleri en üst düzey kalite kontrol standartlarında üretilmiştir. ViraLife Organik online mağazadan satın almış olduğunuz üründe herhangi bir sorun tespit etmeniz halinde halinde; ürününüzü incelenmek üzere faturanızla beraber, bize gönderebilirsiniz. Ürününüz incelendikten sonra tarafınıza bilgi verilecektir. İnceleme sonucuna göre; ürününüzde kusur tespit edilmesi halinde ürününüzü iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz. Kullanıcı hatasına bağlı olduğu tespit edilen kusurlarla ilgili ürün değişimi veya iade yapılamamaktadır.